Kaip ir renkantis bet kokį daiktą, taip ir nusprendus įsigyti kontaktinius lęšius iškyla klausimas – pirkti juos internetu ar parduotuvėje. Vienas ir didžiausių pirkimo internetu pliusų yra sutaupytas laikas, kadangi niekur nereikia išeiti iš namų, jog įsigytumėte norimą pirkinį. Tačiau internetas gali padėti sutaupyti ne tik laiko. Per labai trumpą laiką internete galite apžiūrėti ne vieną elektroninę parduotuvę, o tai reiškia, jog galite ir palyginti jų siūlomą asortimentą bei kainas. Būtent tai leidžia rasti optimaliausią sprendimą ir, dažnu atveju, sutaupyti pinigų.

Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Jeigu jūs turite regėjimo sutrikimų, tikriausiai, jau teko spręsti šią dilemą. Ir net jeigu jūsų regėjimas puikus, tai nereiškia, kad jis visada toks ir bus, tad ateityje gali tekti rinktis tarp akinių ir lęšių. Tad aptarsime, kokie yra tiek vieno, tiek kito pasirinkimo pliusai. Pavyzdžiui, naudodami Biofinity lęšius galite aktyviai sportuoti ir tuo pačiu metu džiaugtis geru regėjimu. Deja, su akiniais tą padaryti gali būti sunku, kadangi aktyviai judant jie gali nesunkiai nukristi ir sudužti. O dar blogiau – tokiu atveju jie gali sužaloti akis. Plačiau: https://www.lesiukas.lt/menesiniai-lesiai/biofinity-17/ .Taip pat akiniai gali apsunkinti gyvenimą žiemos metu, kadangi įėjus iš lauko į šiltą patalpą jie dažniausiai aprasoja ir tuomet kažką matyti tampa praktiškai neįmanoma, aišku, tai nėra tokia didelė problema, nes juos labai greitai galima apvalyti. Kalbant apie lęšius, tai didžiausias nepatogumas gali būti juos išsiimti ir įsidėti, tačiau įgudus tai galima padaryti tikrai greitai.

Biofinity ir kitų firmų kontaktinių lęšių rinkos tendencijos

Nors nuo lęšių atsiradimo praėjo sąlyginai nedaug laiko, ypač jeigu lyginsime juos su akiniais, kurie skaičiuoja gerokai solidesnį amžių, tačiau kontaktiniai lęšiai šiomis dienomis yra naudojami labai plačiai. Viena iš to priežasčių – jie tapo išeitimi aktyvų gyvenimo būdą vedantiems žmonėms, kurių neatsiejama dienos dalis yra sportas. Kuo užsiimti su akiniais gali būti gerokai sudėtingiau. Taip pat jie populiarūs dėl savo nepastebimumo, kadangi praktiškai labai sunku pastebėti ir pasakyti, jog žmogus naudoja lęšius, tad nenorintys turėti akinių čia taip pat rado išeitį.