Buhalterijos paslaugos. Koks paketas geriausias?

Turbūt kiekvienas kas yra susidūręs su savo nuosavu verslu yra susidūręs su įvairiomis paslaugomis reikalingomis verslui. Buhalterijos paslaugos yra ne išimtis, kiekvienas sukūręs įmonę privalo tvarkingai vesti buhalterinę apskaitą. Tačiau, yra begalės galimybių kaip buhalterinė apskaita gali būti vedama. Dažniausiai naudojami buhalterijos tvarkymo metodai yra vos tik sukūrus įmonę buhalterines paslaugas atlikti pačiam, nenaudojant jokių specialių programų, galima nuomotis buhalterinę programą ir joje vesti buhalteriją, galima samdyti privatų buhalterį pagal darbo sutartį arba patikėti buhalterijos paslaugas buhalterinių paslaugų įmonei. Apie skirtingus būdus ir pakalbėkime plačiau

Buhalterijos paslaugos naudojantis programa

Jeigu pradedantysis verslininkas nusprendžia, kad buhalterijos paslaugos bus tvarkomos savo išgalėmis nuomojantis buhalterinę programą, tai reiškia jam reikės kažkiek laiko skirti visai buhalterijai. Rinktis programos nuoma visiems darbams atlikti yra geresnis variantas, negu bandyti vesti buhalterinę apskaitą pačiam be jokios programinės įrangos. Programinė įranga, kad ir pati pigiausia, sutaupo daug brangaus verslininko laiko, kurį jis skirtų pasikartojantiems veiksmams atlikti jeigu nenaudotų jokių programų. Galima išsireikšti, jog buhalterinių paslaugų kaina verslininkui mažėja, kai jis naudoja programinę įrangą, nes mažėja jo skiriamas laikas vesti apskaitą pačiam. Kiekvienas verslininkas tokiu atveju, gali labiau koncentruotis į savo pagrindinę veiklą, kuri jam neštų pinigus. Taigi apibendrinant, atlikti apskaitos paslaugas pačiam geriausia tik tada, kai nėra daug įmonėje lėšų skirti privačiam buhalteriui ar apskaitos įmonei bei labai svarbu naudotis bent kokia buhalterinę programą, kuri palengvintų apskaitos kasdienybę.

Buhalterinė įmonė ir samdomas buhalteris

Samdyti buhalterinę įmonę arba privatų buhalterį be abejonės reikalauja daugiau tam skirti iš įmonės sąskaitos lėšų. Tačiau jeigu tik yra galimybė tą padaryti, tokiu atveju jus laimėtumėte daug laisvo laiko ir visiškai prarastumėte galvos skausmą dėl buhalterinės apskaitos. Kadangi jus paskirtumėte buhalterinę įmonę ar buhalterį, kuris turėtų būti atsakingas už jums teikiamas apskaitos paslaugas. Buhalterijos paslaugos tokiu atveju būtų kokybiškesnės, nes jas atliktų specialistas dirbantis su tuo ir išmanantis pilnai savo darbą. Taip pat jus įgautumėte galimybę konsultuotis su savąja buhalterine įmone ar samdomu buhalteriu. Jie galėtų jums patarti visais finansiniais klausimais, galėtų padėti sutaupyti mokesčius ir atlikti kitas paslaugas. Dažniausiai buhalterinės paslaugos kaina yra žemesnė įmonių, kurios teikia paslaugas, negu samdomo buhalterio. Nors buhalterijos paslaugos bus atliekamos pakankamai kokybiškai abiem atvejais.

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

info@jugma.lt

jugma.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *