Didelių dydžių proginės suknelės

Anksčiau dažnai būdavo galima išgirsti atsiliepimų apie tai, kad didelių dydžių proginės suknelės sudaro labai  mažą pasirinkimą, tad sudėtinga išsirinkti. Galima tik pasidžiaugti, kad dabar situacija pasikeitė iš esmės – kiekviena fizinė ar internetinė drabužių parduotuvė gali pasiūlyti pakankamai solidų didelių dydžių proginių suknelių pasirinkimą. Tačiau įdomiausia tai, kad daugumos atsiliepimai išliko kone tokie  patys – tvirtinama, kad suknelę surasti sunku. Atsižvelgiant į tai, belieka daryti išvadą, kad, galbūt, problema slypi ne pasirinkimo dydyje, o kitur. Galbūt, dailiosios lyties atstovės daro kokias nors klaidas, dėl kurių nepavyksta išsirinkti tinkamiausio drabužio? Taigi, akivaizdu, kad patarimų niekada nėra per daug. tad skubame dalintis keliais iš jų.

Jei ieškote tokios proginės suknelės, kuri tobulai paslėptų figūros trūkumus , tokiu atveju vertėtų rinktis trapecijos formos suknelę. Be to, ypač puikiai figūros trūkumus paslėpti gali daugiasluoksnės didelių dydžių proginės suknelės. 

Tačiau ne vien tik suknelės forma gali vizualiai keisti padėtį –  jei norite atrodyti lieknesnė, vertėtų rinktis tamsesnių spalvų suknelę. Na, o, jei drabužis bus margintas raštai, tai pastarieji turėtų būti kuo smulkesni.

Įdomu tai, kad nemaža dalis moterų intuityviai renkasi ilgas, kartais net žemę siekiančias, didelio dydžio sukneles. Tačiau verta pastebėti, kad ir trumpa didelio dydžio suknelė gali kuo puikiausiai tikti bei padėti kurti išskirtinį šventinį įvaizdį. 

Na, o pabaigai – dar keletas svarbių taisyklių, kurios padės kurti tobulą įvaizdį, kai pagrindas – didelio dydžio proginė suknelė. Reikėtų prisiminti, kad jei suknelė yra daugiaspalvė, tai kitos įvaizdžio detalės turėtų būti vienspalvės, ir atvirkščiai. Šventinį įvaizdį tobulai papildys aukštakulniai. Puikūs pasirinkimai spalvos atžvilgiu – kreminės, raudonos, juodos spalvos aukštakulniai. 

Nežinote, kur ieškoti didelių dydžių proginės suknelės? Atkreipkite dėmesį į internetines parduotuves – dažna jų šiandien siūlo ypač didelį pasirinkimą. Na, o, jei dar pasinaudosite ką tik išvardintais patarimais, tai, galite būti tikros – ne tik išsirinkti bus lengva, bet ir paprasta sukurti šventinį įvaizdį, kurio pagrindas – didelio dydžio proginė suknelė. Tad linkime malonaus apsipirkimo.