Gėlės į namus

Nors šiandien gėlių pristatymo paslauga yra galima kone visuose mūsų šalies miestuose bei miesteliuose, ko gero, niekas negali pasiūlyti tiek daug įvairių sprendimų, nei gėlių pristatymas Vilniuje. Ir ši įvairovė iš tiesų yra sveikintina. Vis tik, jei norite būti tikri, kad pasirinkote patį geriausią sprendimą turite būti gerai susipažinę su esama pasiūla. Taigi, šį kartą skubame aptarti dar keletą sprendimų, kurie tikrai tiks patiks visiems norintiems išsiskirti iš aplinkos.

Miegančios rožės

Tie, kurie galvoja, kad gėlių grožis yra laikinas labai smarkiai klysta – miegančios rožės įrodo, kad yra kitaip. Miegančios rožės – tai idealus pasirinkimas visiems, kurie įstabiu rožių grožiu nori mėgautis ilgą laiką. Tokia kompozicija džiugins tikrai ne vienerius metus, todėl gerų emocijų patirsite nepalyginamai daugiau.

Gėlių puokštės saldumynų gerbėjams

Tikrai nesuklystume pasakę, kad labai didelės dalis dailiosios lyties atstovių yra neabejingos ne tik gėlėms, bet ir saldumynams. Taigi, belieka tik pridurti, kad šie du komponentai sudaro puikų pasirinkimą, kuris tik kiekvienam, norinčiam išsiskirti – gėlių puokštę saldumynams. Tai – gėlių puokštės, papuoštos saldainiais, pamaloninančios kiekvieną estetikos bei saldėsių gerbėją.

Gėlių puokštės gurmanams

Jei norite pasirinkimo, kuris išsiskirtų iš daugelio kitų, atkreipkite dėmesį į gėlių puokštes, skirtas gurmanams. Tai – gėlių puokštė, kurioje rasite ir ką nors gardaus: vyno, saldainių, kavos.

Valgomos puokštės

Ieškote sprendimų, kurie ne tik leistų išsiskirti iš minios, bet ir būtų praktiški? Tokiu atveju jus tikrai sužavės valgomos  puokštės. Tokios kompozicijos atrodo tarsi tikrų gėlių puokštės, tačiau iš tiesų visi komponentai yra valgomi. Kas tai bus? Daržovės, vaisiais, saldumynai, o gal gurmaniški produktai? Tai priklausys tik nuo jūsų.

Balionai vietoje gėlių

Jūsų artimas žmogus tiksi nuo jūsų gauti gėlių svarbia proga? Ko gero, niekas kitas labiau nenustebins, nei netikėtas jūsų pasirinkimas – vietoje gėlių padovanokite spalvingų balionų.

Taigi, kaip matyti, šiandien gėlių pristatymas Vilniuje gali pasiūlyti kur kas daugiau nei vien tik skintų gėlių ar puokščių pristatymą. Na, o mes linkime pasirinkti teisingai: rinkitės tai, kas labiausiai  nudžiugintų jums svarbius žmones.

blooms.lt