Teigiama, kad masažai, kaip dovana, yra viena iš populiariausių tarpu švenčių laikotarpyje. Norima pastebėti tai, kad artimieji yra linkę palepinti šeimą, ar draugus, per šventinį laikotarpį, kai galima visiškai atitrūkti nuo nuolatos kamuojančios rutinos ir leisti sau pasimėgauti laiku poroje, ar būnant vienam. Suvokiant masažų bei SPA procedūrų paskirtis bei potencialiai gaunamą naudą, tokie žmonių siekiai yra visiškai suprantami ir tuo pačiu – beatodairiškai sveikintini.

Nėra paslaptis ir tai, kad šiandienos turinyje masažai, kaip paslauga, kaip potenciali dovana, ar tiesiog laiko praleidimo būdas ir savęs palepinimas, šiandieną bus pagrindinė mūsų tema rašo sveikatosgidas. Trumpai apžvelgsime pagrindines masažų rūšis, kurios pagelbės tiems, kurie galimai retai lankosi, ar lankysis tik pirmąjį kartą, nuspręsti, kokios specifikos masažo pastarasis norėtų ir tokiu būdu, viliamės, kad bus priimtas optimalus sprendimas.

Vertėtų pastebėti tai, kad masažai gali būti gydomojo pobūdžio, pavyzdžiui potrauminių rezultatų engimas, lengvinimas, suteikiant papildomą pagalbą apkrautiems raumenims, ar jų korekcijų taisymui. Taip pat gali būti atpalaiduojančio pobūdžio, atsižvelgiant į tam tikras ypatybes, kurios siejamos su masažų kilmės šalimi. Taip pat vertėtų pastebėti, kad šie masažai gali būti ne tik, kad viso kūno, tačiau atitinkamai ir tam tikrų kūno vietų – nuo to, pažymime, kad taip pat įprastai skiriasi ir seanso laikas, tam tikros programos ir metodikos taikymas. Vis dėlto, laiko prasme, didžioji dauguma salonų yra linkę ieškoti kompromiso ir pasiūlyti optimalų sprendimą, atsižvelgiant į jūsų norimą paslaugą ir laiko terminus.

Lengviausia nuspręsti, koks masažas jums galėtų būti tinkamas, išsiaiškinus esminę šios procedūros paskirtį. Kitaip sakant, jeigu jaučiatės susikaustęs, atrodo, kad raumenys yra beatodairiškai įsitempę ir niekaip nepavykstą jų atpalaiduoti – rekomenduojame viso kūno masažų procedūrą. Tuo atveju, jeigu dirbate stovimą, pavyzdžiui, darbą ir norite, kad atitinkamos kūno vietos (šiuo atveju, pagrinde kojos ir pėdos) būtų atpalaiduotos ir tuo pačiu sustiprintos – kai kuriais atvejais rekomenduotume ir gydomąjį masažą, ypač, jeigu raumuo per atitinkamą laiką sugebėjo nusilpti.

Vertėtų priminti, kad masažai gali būti pasirenkamas ir spontaniškai – masažų salonuose dirbantys asmenys kuo mieliausiai jums pagelbės, atsižvelgiant į norus ir poreikius. Taip pat reikėtų pastebėti, kad įprastiniu atveju privaloma atlikti išankstinę rezervaciją – ypač salonuose, kurie pasižymi didžiule paklausa. Nepaisant to, optimalų sprendimą surasti visuomet galima ir tai nėra taip ir sudėtinga.