Jei tik reikėtų išvardinti, kokią įvairovę sudaro moteriški batai aistrabatams.lt, pamatytume, kad jų yra iš tiesų daug ir labai įvairių. Nuo odinių iki zomšinių; nuo aukštakulnių iki laisvalaikių batelių, nuo solidžių odinių iki puoštų spalvingomis gėlėmis. Tačiau, ar kada susimąstėte, kokius iš jų dažniausius sutiktume lietuvaičių drabužinėse? Tad pats metas atsakyti į klausimą, kokie moteriški batai šiandien yra populiariausi. 

Balerinos

Tai – vienas populiariausių pasirinkimų ir tikrai nesunku nuspėti, kodėl. Ne paslaptis, kad merginos bei moterys ypač mėgsta grožį ir komfortą, tačiau, kuomet kalbame apie moterišką avalynę, šie du dalykai retai kada derinami. Tačiau balerinos tampa iš tiesų labai malonia išimtimi, kadangi jos yra ir labai gražios, ir labai patogios.  Tikrai rasite tokias balerinas, kurios sužavės jus savo dekoratyvumu bei bus tokios patogios, kad net ir po keliolikos valandų nepertraukiamo avėjimo, nejausite jokio nuovargio. 

Laisvalaikio bateliai

Atsižvelgiant į tai, kad laisvalaikio bateliai šiandien yra tokie įvairūs, nesunku suprasti, kodėl tai –viena populiariausių moteriškos avalynės rūšių. Šiandien tikrai rasite tokius laisvalaikio batelius, kurie tiks ir apsipirkimui, ir į kiną, ir ilgam pasivaikščiojimui, ir tolimoms kelionėms ir netgi keliaujant į šventinį renginį. 

Basutės

Nors vasara mūsų krašte tikrai nėra itin ilga, basutės visgi išlieka viena populiariausių moteriškos avalynės rūšių. Viskas todėl, kad basutės atrodo ypač žavingai, moteriškai ir ypač puikiai dera prie bene svarbiausio vasaros akcento – suknelės. Be to, moteriškos basutės šiandien sudaro ypač didelį pasirinkimą, tad kuo save palepinti, suranda net pati išrankiausia pirkėja. 

Aukštakulniai bateliai

Na, ir belieka tik pastebėti, kad populiariausių sąraše tikrai sutiksime ir aukštakulnius batelius. Ir nors dauguma dailiosios lyties atstovių sako, kad aukštakulniai bateliai sukelia ir tam tikrų nepatogumų, tuo pat metu jos pabrėžia, jog ši avalynė suteikia grakštumo, elegancijos bei ypatingo pasitikėjimo savimi, tad tikrai neįsivaizduoja savo gyvenimo be šių batelių. 

Taigi, jau įvardijome, kokie moteriški batai yra patys populiariausi. O, kas gyvena jūsų drabužinėje? Ar ten taip pat galima sutikti šiuos moteriškus batus?