Dažnai mums pritrūksta pinigų įvairiems poreikiams ir tikslams. Svarstome skolintis, ar nesiskolinti. Sunku įsivertinti galimybes ir suvokti, kaip vyksta paskolos gavimo procesas. Kodėl verta tai daryti ir kaip tai veikia, aptarsime šiame straipsnyje.

Kada gali prireikti paskolos?

Priežastys, kodėl skolinamės, gali būti įvairios. Vieniems tai būdas atlikti seniai planuotą namų remontą, kitiems paskola reikalinga apmokėti studijas, o dar kitiems pagalba ištikus nelaimei arba ligai. Paskolos nuo 100 eur iki 1 500 eurų tiks mažesniems poreikiams. Pavyzdžiui, pritrūko pinigų kelionėje, sugedo kompiuteris arba neužtenka pinigų sąskaitoms apmokėti. Kartais nutinka taip, jog prireikia pinigų gydymui. Galbūt reikia pinigų brangioms stomatologo paslaugoms, norite savo vaikui sudėti kabes, o tai, žinia, kainuoja nemažai. Paskolos dažniausiai yra naudojamos problemoms išspręsti arba svajonėms įgyvendinti. Bet kokiu atveju reikia tinkamai įvertinti savo finansines galimybes ir paskolos atidavimo laiką, nuo kurio priklauso įmokos dydis.

Paskolos tipai

Egzistuoja ne vienas paskolos gavimo būdas. Išsirinkus geriausią paskolos tipą jums, taip pat pasidomėkite paprastu paskolos grąžinimu. Paskolas galime skirstyti į keletą tipų:

  • Paskola su užstatu. Tai paskola, kai norint pasiskolinti reikia užstatyti dalį savo turto. Ši paskola yra rizikinga, nes yra tikimybė, kad prarasite savo turtą.

  • Sms kreditas. Tai pats greičiausias pasiskolinimo būdas. Jis prilygsta susirašinėjimui su draugu ir užtrunka vos keletą minučių.

  • Paskola studentams. Akivaizdu, kad studentams neretai prireikia pagalbos. Šios paskolos yra pritaikytos būtent jų poreikiams.

  • Greiti kreditai. Greitos paskolos – taip pat greitas būdas pasiskolinti. Užtruks vos 15 minučių. Tai ypač greita paskola internetu.

  • Kredito linija. Kredito linija, tai kredito kortelės principu veikianti paskola.

  • Vartojimo paskolos. Tai paskola individualiems poreikiams, skirta nutikus nelaimei, kuriai išspręsti prireikia nemažai pinigų.

Nuspręskite kreditai, paskolos ar kredito linija yra geriausias sprendimas jums.

Kaip vyksta paskolos gavimo procesas?

Priklausomai nuo jūsų poreikio ir paskolos tipo skiriasi ir procesas. Egzistuoja paskolos ne tik studentams, bet ir ūkininkams, paskolos būstui įsigyti. Greitos paskolos, žinoma, gaunamos paprasčiau. Pirmiausiai, įsitikinkite, kad atitinkate paskolos gavimo reikalavimus. Kas gali gauti paskolą? Paskolos suteikimas priklauso nuo keleto priežasčių. Paskolą gali gauti asmenys, kurie:

  • Yra LR piliečiai ir turi tai patvirtinantį dokumentą. Be to, yra sulaukę 21 m. amžiaus, todėl gali savarankiškai atsakyti už savo sprendimus.

  • Gauna oficialias pajamas, liudijančias, jog pasiskolinta pinigų suma prireikus galėtų būti grąžinama dalimis.

  • Turi palankią mokumo ir kreditingumo istoriją. Jeigu ankstesni įsiskolinimai įvairiose institucijose būdavo padengiami laiku, be delsimo, tai rodo, jog toks asmuo yra atsakingas ir patikimas klientas, kuriam galima patikėti kreditą.

Skolinkitės atsakingai ir visos problemos išsispręs kaip mat!