Profesionalios valymo paslaugos

Vien tik išgirdus pasakymą valymo paslaugos, daugeliui atrodo, tai – nuobodi, monotoniška veikla, kurioje nėra galimybės realizuoti savo kūrybines mintis bei idėjas. Vis dėlto, verta pastebėti, kad profesionalios valymo paslaugos yra vienos iš tų, kurios mus tikrai gali nustebinti pačiais netikėčiausiais faktais. Taigi, kviečiame su jais susipažinti.

Valymo paslaugos yra jus dominanti sritis, tačiau manote, kad mūsų šalyje nėra daug žmonių, kuriems šios paslaugos būtų aktualios, tad būtų sudėtinga įsidarbinti? Pasirodo, darbą rasti tikrai nebus sunku, tereikia tik pasirinkti tinkamą kryptį. Pavyzdžiui, ja gali tapti Didžioji Britanija. Čia, pasirodo, šia paslauga naudojasi daugiau nei  6 000 000 milijonai žmonių. taigi, kai tokia didelė paklausa, reikia ir didelės pasiūlos.

Labai dažnai galima išgirsti sakant, kad daug laiko praleidžiame besirūpindami savo namų švara. Ir iš tiesų – nors tokios ir panašios frazės yra girdomos labai dažnai, niekas taip ir nedrįsta pateikti tikslių skaičių apie tai, kiek iš tiesų laiko esame priversti skirti šiai veiklai per savo gyvenimą. Vis dėlto, klausimas neliks neatsakytas, kadangi skaičiai pateikiami. Tvirtinama, kad kiekviena moteris praleidžia daugiau nei 12 000 valandų per savo gyvenimą,  valydama namus. Na, o, kas pasakytina apie vyrus? Pasirodo, jie šiai veiklai laiko skiria dvigubai mažiau – daugiau nei 6 000 valandų per gyvenimą.

Pakalbėkime ne tik apie valandas, praleidžiamas tvarkant namus, bet ir sudeginamas kalorijas. Na, o, jų sudeginama ne tiek jau ir mažai. Pasirodo, valandą laiko intensyviai tvarkant namus, galima sudeginti net apie 200 kalorijų.  Ir tai yra daugiau nei galimybė sudeginti kalorijų, užsiimant kai kuriomis sporto šakomis. Taigi, kiekvieną kartą, kai galvojate, kad kūno linijas padailinti galima tik sporto klube, gali būti, kad esate ne visai teisūs – naudinga yra tiesiog tvarkyti namus. Tad, kelių valandų namų tvarkymas prilygsta intensyviai treniruotei.

Ar kada susimąstėte, kam atitenka švariausių bei tvarkingiausi žmonių titulas? Nieko keista, kad tokį titulą norėtų gauti kiekvienas, tačiau jis neatitenka lietuviams. Pasirodo, tvarkingiausi bei švariausia yra islandai.